podpořte nás

Jestliže Vám naše články pomohly, budeme rádi, pomůžete-li také Vy nám.

Provoz serveru test4U.cz a tvorba článků stojí nejen náš čas, energii a odvahu, ale samozřejmě také peníze.
Běžný příjem z textové inzerce Google kolem článků je bohužel jen v řádu desetikorun, z čehož se zaplatí maximálně tak roční poplatek za doménu.

  • Rádi bychom se časem pustili i do konkrétnějšího odkrývání kauz a upozorňování na konkrétní podvodníky, to si však bez finančního krytí na případné soudní spory NEMŮŽEME DOVOLIT.
  • Už se nám vícekrát stalo, že jsme zveřejnili kauzu našich čtenářů, jejich negativní zkušenost s podvodníky, a následně jsme tyto články museli stáhnout, protože nám podvodná firma začala vyhrožovat žalobou.
  • Až po několika měsících se tyto případy dostaly do finančně zajištěných médií (televize, tisk, spotřebitelská sdružení), a začala je řešit policie, mezitím však BYLY PODVEDENY DALŠÍ STOVKY lidí :-(.

 

MOŽNÉ FORMY PODPORY MAGAZÍNU test4U.cz:

  • Sdílení našich článků na sociálních sítích: Pod každým naším článkem jsou ikonky, na které stačí kliknout, a odkaz na konkrétní článek tak jednoduše můžete odeslat e-mailem, na Facebook, Google Plus, Twitter, apod. Čím více lidí se o námi publikovaných podvodech dozví, tím méně jich podvodníkům naletí!
  • Trvalý odkaz na test4U.cz na Vašem webu či eShopu: Máte-li své webové stránky, a na nich například sekci „Partneři“, nebo „Doporučujeme“, velmi nám pomůže, uvedete-li odkaz na nás např. v této podobě (kód stačí zkopírovat a vložit do Vašich stránek):
    <a href=“http://www.test4u.cz“ title=“ochrana před podvodníky“>test4U.cz – varování před podvody</a>
  • Poslání libovolného příspěvku přes PayPal: Používáte-li také tuto celosvětově oblíbenou internetovou peněženku, víte jak jednoduché je poslat třeba i malou částku. Stačí kliknout na tlačítko DONATE, a zvolit si částku v korunách, kterou nás chcete podpořit.


 

DĚKUJEME VÁM ZA JAKOUKOLIV PODPORU SERVERU test4U.cz!

Napíšete-li nám do komentáře pod tímto článkem, jakým způsobem jste náš server podpořili, rádi Vaše jméno, odkaz na Vaše webové stránky či částku, kterou jste nám poslali ZVEŘEJNÍME!
 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..